Sürme Sistemler

Ürünleri İncelemek İçin Tıklayınız !

Her bina projesi için doğru çözüm

Her bina projesinin farklı ve bireysel gereksinimleri vardır - Planlamacılar ve mimarlar, özel yapısal gereksinimleri ele alma ve her yeni proje için en iyi özellikler ve işlev kombinasyonuna sahip sürme kapıyı seçme göreviyle karşı karşıyadır. Schüco Design sürme kapılarımızın geliştirilmesi sırasında, bu nedenle aşağıdaki konulara özellikle odaklandık.

Tasarım

Şeffaf cephe çözümleri ve sürme kapılar, tasarımcılara ve kullanıcılara her zamankinden daha fazlasını sunan yeni, çağdaş bir minimalizmi temsil ediyor. Büyük cam alanlı üniteler ve minimal ön görünüm genişlikleri bizim için sürme kapılarımızın sade tasarımı kadar önemlidir.

Esneklik

Maksimum esneklik, planlamada belirleyici bir avantaj sunar. Üç tip sürme kapımız, bina sahibinin isteklerine bireysel olarak yanıt vermemizi sağlar. Çeşitli açılım tipleri, farklı profil seçenekleri veya opsiyonel eklentiler de büyük ölçüde yaratıcı özgürlük sağlar.

Konfor

Konforlu çözümler her zaman tüm kullanıcıların mevcut ve aynı zamanda gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamalıdır. Otomatikleştirilmiş, akıllıca kontrol edilebilir, kendi akıllı evinize entegre veya engelsiz sıfır eşiğin geleceğe yönelik çözümü olsun, Schüco sürme kapılar çok çeşitli olası özellikler sunar.

Performans

Tüm sistemler, aynı zamanda Avrupa'daki en büyük pencere, kapı ve cephe test merkezi olan Schüco Teknoloji Merkezimizde kapsamlı bir şekilde test edilir. Design sürme kapılarımızın performans değerleri de kendi sürme kapı test merkezimizde doğrulanır.