Pencere Sistemleri

Ürünleri İncelemek İçin Tıklayınız !

Pencereler bir binanın içinden dışarıya bakılmasını sağlar. Doğru miktarda ışık girişi ve aynı zamanda yeterli mahremiyet sağlar. Tasarım talebi, bir pencerenin işlevselliği kadar önemlidir. İster yeni bir yapı ister yenileme için olsun, Schüco pencereleri birçok temel derinlikte, çok çeşitli açılma tiplerinde ve pratik konfor bileşenlerinde mevcuttur. Bariyersiz ve ses yalıtımlı pencerelerden en dar yüzey genişliklerine sahip panoramik pencerelere kadar her uygulama için doğru pencereyi bulursunuz.

Pencereler; ses yalıtımı, güvenlik, tasarım, erişilebilirlik veya sürdürülebilirlik gibi çok çeşitli gereksinimleri karşılamalıdır. Schüco hepsi için bir çözüm sunar.

Enerji verimliliği

Her enerji ihtiyacına uygun pencereler sunuyoruz. Örneğin AWS 90.SI⁺'yı seçin ve pasif ev sertifikalı bir sistemi tercih edin.

Sürdürülebilirlik

Sistemlerimiz Cradle2Cradle sertifikalıdır. Bunun için temel ön koşul, kullanılan tüm malzemelerde kirletici bulunmadığının kanıtlanması ve yenilenebilir enerjiler kullanılarak üretilmesi, böylece insanlar ve doğa için güvenli ve zararsız olmasıdır.

Güvenlik

Gereksinimlerinize bağlı olarak RC 1 - RC 3 direnç sınıfları arasından seçim yapın. SimplySmart OpenSecure aksesuar, kısmen açıldığında (devrili) bile RC 2 sunar.

Kolay geçiş

Daha da fazla konfor için, sıfır eşik ve düşük çalıştırma kuvvetleriyle öne çıkan 70, 75 ve 90 temel derinliklerde eşiksiz pencere sistemlerimizi sunuyoruz.