Kış Bahçesi

Ürünleri İncelemek İçin Tıklayınız !

Kış bahçeleri

Güneş ışığı canlılık verir ve iyi hissettirir. Bir kış bahçesi ile güneşe serbest giriş sağlayarak evinize daha fazla ışık alırsınız. Geniş camlı alanlar ve ince Schüco alüminyum profiller maksimum ışık geçişi sunar. Yoksa korunaklı bir dış mekan oturma alanı mı istiyorsunuz? Schüco teras çatıları sayesinde artık terasınızı çok yönlü kullanabilir ve şeffaf yağmur korumasından da yararlanabilirsiniz.

Kullanışlı bir alandan fazlası...

Güzel bir kış bahçesine sahip olmak birçok ev sahibinin hayalidir. Kış bahçesi sistemi ne kadar fazla form seçeneği sunarsa, kış bahçesi eklemeye karar veren ev sahibinin sahip olacağı avantajlar da o kadar çeşitlenir. Teras çatıları ise, kapatılmaması gereken bir alan için, korunak sağlar.

Değer artışı

Kış bahçesi - iki anlamda katma değer anlamına gelir. Bir yandan, yeşilin içindeki vaha yeterince sıcaklık yayarak size her gün bir tatil dokunuşu sunar. Diğer yandan, yatırımı nakit olarak da geri döndürür: Bir kış bahçesi veya alüminyum teras çatısı ile evinizi tadilat sırasında değerlendirir ve geleceğe yatırım yaparsınız.

Enerji tasarruflu

Schüco Kış Bahçesi ile sadece daha fazla ışık ve rahat bir ortama kavuşmakla kalmazsınız. Büyük cam kubbe, güneş ışığını depolayarak geleneksel ısıtma sistemleri aracılığıyla harici ısı kaynağı ihtiyacını azaltır. Kış bahçesi olan evlerde, olmayanlara göre iç mekan ile dış mekan arasındaki sıcaklık farkı daha azdır.

İç mekan statiği

Düz profil konturları, teras çatısı yüzeyinde yüksek derecede kendi kendini temizleme sağlar. Bu, örneğin rüzgar ve yağmurun neden olduğu kir ve yaprakların temizlenmesini kolaylaştırır.

Güzel formlu tasarım seçenekleri

Sade bir teras çatısından, yan rüzgar korumalı bir seçeneğe, yalıtımsız katlanır-kayar/sürme sisteme sahip bir kış bahçesine kadar