Kapı Sistemleri

Ürünleri İncelemek İçin Tıklayınız !

Estetik ve işlevsellik konusundaki en yüksek talepler için vurguları belirleme

İnovatif Schüco Kapı Sistemlerimiz, modern ve gelecek odaklı bir mimari için enerji, güvenlik, dayanıklılık, otomasyon ve tasarım konularında yeni standartlar belirleyen çözümler sağlar. İster tasarım odaklı bir giriş kapısı ister yüksek trafikli bir ticari kapı olsun, trendleri belirleyen sistemler, mimarlara ve planlamacılara geniş bir tasarım seçeneği yelpazesiyle her gereksinim için işlevsel olarak güvenilir ve kullanım odaklı seçenekler sunar.

Güvenli

Güvenlik ihtiyacı bugün özellikle de binaların planlanması ve kullanımında her zamankinden daha fazla odak noktası. Schüco kapı sistemleri, mülklerde hırsızlığa karşı korumada çeşitli yüksek gereksinimler için RC3 direnç sınıfına kadar esnek tasarımlar sunar.

Enerji verimli

İster yeni inşaat ister renovasyon olsun, gereksinimleri karşılayan ısı yalıtımı ve sızdırmazlığa sahip kapı sistemleri, enerji tasarruflu bir bina kabuğu için vazgeçilmez bileşenlerdir. Schüco ürün portföyü, pasif ev seviyesine kadar her enerji gereksinimi için kapsamlı çözümler sunar.

Akıllı

Modern, sürdürülebilir binaların akıllı kapılara ihtiyacı vardır. En son profil teknolojisi ve mekaniğini ağa bağlanabilir otomatik bileşenlerle birleştirerek, akıllı binalarda daha fazla konfor ve bina güvenliği sağlar.

Bariyersiz

Evrensel uygulama seçenekleri sayesinde Schüco kapı sistemleri, hem konut hem de ticari inşaatların yanı sıra renovasyona giren mülkler için etkili, planlama güvenilirliği ile uygulanabilen ve aynı zamanda tüm yasal ve standart gereksinimleri karşılayan engelsiz çözümler sunuyor.