Cephe Sistemleri

Ürünleri İncelemek İçin Tıklayınız !

Cepheler ve ışıklık sistemleri

Günümüzde modern sürdürülebilir mimari, en iyi U-değerleri aracılığıyla maksimum enerji verimliliğinin çok ötesine geçer. Filigran görünüm, yüksek kaliteli tasarım ve optimum performansa sahip işlevsel unsurların mükemmel entegrasyonu, örneğin entegre ünitelerde olduğu gibi, çağdaş alüminyum cephe sistemlerinin özellikleri arasındadır. Inovatif gelişmeler sayesinde Schüco, mimarlara ve planlamacılara test edilmiş ve onaylanmış sistemlerin yanı sıra bireysel olarak uyarlanmış projeye özel çözümler sunar.

Standart cepheler

Milyonlarca kez ve uluslararası alanda kanıtlandı: Schüco, standart cepheleri ile tasarım özgürlüğünü enerji verimliliği, otomasyon ve güvenlik açısından en iyi performans özellikleriyle birleştiren sistemler sunar. Yenilikçi üretim ve montaj çözümleri, kanıtlanmış yüksek sistem güvenliği sayesinde işlemcilerin zamandan ve maliyetten tasarruf etmesini garanti eder.

Panel cepheler

Artan şehirleşmeye bir cevap olarak verimlilik ve konfor: Rasyonelleşme için artan baskı ve inşaat performansının kalitesine yönelik artan talepler, son yıllarda giydirme cephelerinin yapımını güçlü bir şekilde etkilemiştir. Değer yaratma, şantiyelerden atölyelere doğru giderek daha fazla kayıyor. Yüksek derecede prefabrik olmaları nedeniyle panel cepheler, her şeyden önce son teslim tarihlerine bağlılık, en yüksek kalite ve daha düşük toplam maliyetlerle görünür avantajlar sunar.

Strüktürel silikon cepheler

Tasarım özgürlüğüne yeni bir boyut: Bina kabuğu, bir binanın karakteri üzerinde belirleyici bir etkiye sahiptir. Burada yeni mimari vurgular oluşturabilmek için, eklenir ünitelerin görünür mekanik sabitlemesi olmayan sistemler için talep ortaya çıktı. Özel bir cam takma tekniği sayesinde, strüktürel silikon cepheler, basınç profilleri ve kapak profilleri gerektirmez. Bu, dışarıdan sadece alın bağlantısının göründüğü cepheye özellikle uyumlu bir genel izlenim verir.

Tasarım cepheler

Form ve işlev birleştiğinde: tasarım cepheler neredeyse çerçevesiz şeffaflığı optimum performans değerleriyle birleştirir. Hem klasik giydirme cepheler hem de tabandan tavana pencere kanatları ile bu cephe sistemleri, minimum yükseklik genişlikleri ile etkileyicidir. Açılır kanatlar, gizli olarak entegre edilebilir.

Üst konstrüksiyonlar

Maksimum tasarım özgürlüğü sayesinde çok yönlü: çelik veya ahşap alt yapılar üstü konstrüksiyonlar, enerji tasarruflu binayı rasyonel üretim ve montajla birleştiriyor. Alüminyum ve ahşabın estetik açıdan ilginç bir kombinasyonu olarak ya da çelikten yapılmış fligran destek yapıları ile teknik ve yaratıcı açıdan etkileyici çözümlere olanak sağlar.

Ticari proje

Kişiye özel ve projeyle ilgili: Sistem işinin ötesine geçen teknik gereksinimler veya tasarım varyantları, proje işi tarafından karşılanır. Panel cephe sistem platformu, projeler için ayrı ayrı uyarlanabilen test edilmiş montajlar sunar ve böylece planlama ve test etme çabalarını azaltır.